Criminal Colection nelení, zvládají turné i s premiérou klipu!

zdroj: archiv kapely

 

Vsetínští Criminal Colection opět ukazují, že nepatří k malým, zapomenutelným kapelám. Naplánovali si československé turné, vypustili videoklip a chystají se do Brazílie, a to nejen na výlet!

 

CC slaví deset let existence, a tak se společně s partou Punkhart, která slaví stejně tak, vydali na společné, československé turné, které už příští týden – 27.9.2014, završí na domácí půdě ve Valašském Meziříčí.

 

Aby toho nebylo málo k oslavám přichystali i pro své fanoušky nový videoklip na píseň Full Of Lies. I přesto, že Criminálové brázdí republiku křížem krážem, našli si čas a vytvořili další oficiální video. O kameru a postprodukci se opět postaral Tomáš, zpěvák kapely.

 

 

Kapela Criminal Colection funguje od roku 2004 za 10 let své existence si získala spousty fans po celé České i Slovenské republice. Před dvěmi lety si zahráli také v Kanadě, z jejíchž záběrů vznikl velmi povedený videoklip na song I´m sorry. O tom, že kluci evidentně rádi cestují, svědčí i jejich další tour na dalším kontinentě. Tentokrát Jižní Amerika – Brazílie, kam zavítají v listopadu a odehrají zde sedm koncertů.

 

Více info: https://www.facebook.com/Criminalcolection