Civilní Obrana má nové video a přesouvá tour na září

Čáslavská kapela Civilní Obrana, která má za sebou uspěšná tour s Mandrage, Rybičky 48 nebo Wohnout, vyráží na své samostané turné. Navštíví při něm čtyři města, v Praze se představí už ve čtvrtek 12.3.2020!

 

Civilní Obrana vydala na sklonku loňského roku novou desku s názvem Zlatá deska. Nové album obsahuje písně, které už kapela dávkovala svým fanouškům ve formě singlů a videí postupně už pár let. Na albu nechybí „prezidentská hymna“ Pussy Je Ku*da, fitness písnička Holku Pevnou Mít, veganská hitovka I Like Mrkvička nebo znovu nahraná, oblíbená píseň Nezapomenutelná. Přesto kapela příjemně překvapila i novým materiálem a nyní představuje videopodobu písně To Dokáže Chlap.

Nový videoklip se natáčel během jedné únorové noci v pražské restauraci Amano. Mezi hlavní hrdiny videoklipu nepatří jen kapela, ale také herec Filip Kaňkovský nebo Viktorie Čumpelíková, která si nedávno zahrála i ve videoklipu kapely Slza.

 

Kromě videoklipu si kapela pro fanoušky přiravila i nový e-shop, kde si mimo jiné můžou zakoupit i vstupenku na jejich turné, to je  díky nařízením vlády s ohledem na šířící se Coronavirus přesunuto na září.

 

ZLATÁ TOUR 2020

19. 9. České Budějovice – K2

23. 9.  Praha – Rock Café

24. 9. Brno – Melodka

26. 9. Kutná Hora – Česká 1