CHINASKI VYSTOUPÍ V O2 ARÉNĚ,   A VYZÍVAJÍ OSTATNÍ KAPELY NA BĚŽECKÝ SOUBOJ!
6.2.2014
10.00
5.4.2014
10.00

foto: archiv_Chinaski

 

Chinaski budou slavit dvacetiny! Speciální „narozeninový“ koncert se bude konat v pražské O2 aréně a bude jako jediný v celé České republice. Oslava vypukne ve čtvrtek 6. února 2014.

 

Kapela prý také prozradila: „Denně drhneme ve zkušebně nový songy a děkujeme múzám, že při nás stojí!“. Bude se jednat o jeden jediný koncert v celé ČR – u toho byste měli být!

 

VSTUPENKY ZDE: http://www.sazkaticket.cz/Ticket/eventDetail.aspx?docid=19114594

 

Jinak další zajímavou novinkou je, že kapela Chinaski vyzvala 5. prosince na svém facebookovém profilu své kolegy z hudební branže na souboj. A to otevřeným dopisem, ve kterém nabádá všechny české kapely k účasti na běžeckém maratonu RUNCZECH, který se poběží v sobotu 5. dubna 2014. Hudební server I-KLIK.CZ bude průběžně přinášet další informace o této výzvě, a můžete se už nyní těšit na fotoreport přímo z maratonu.

 

Které další skupiny se kapelního běžeckého souboje zúčastní se zatím s přesností neví, spekulovat však můžeme o jménech jako jsou Kryštof, Divokej Bill, Mandrage a další. Zde si můžete přečíst i onen otevřený dopis z oficiální Facebook stránky Chinaski.

 

,,Vážení přátelé, kamarádi a kolegové!

Celý rok spolu o něco soupeříme: o počet hlasů v různých soutěžích, o počet lajků na Facebooku, o nejlepší čas na fesťáku, o co největší a nejviditelnější nápis na plakátech a billboardech… Pojďme se příští rok utkat v něčem naprosto odlišném, v něčem, kde nerozhodují hlasy, sympatie nebo manažerský um, ale jen fyzická kondice a vůle vydržet. Zúčastněte se s námi 5. dubna 2014 Pražského půlmaratonu. Vytvořme čtyřčlenná kapelní družstva a rozdejme si to na jednadvacetikilometrové trase v pražských ulicích. Za Chinaski poběží František Táborský, Michal Malátný, Štěpán Škoch a Ota Petřina. Sestavte podobný tým i vy – postačí, když v každém družstvu budou alespoň dva členové kapely, zbytek doplňte kýmkoli z vašeho okolí. Z letošních zkušeností víme, že je nejvyšší čas začít trénovat, a hlavně zaregistrovat ! V kolonce předpokládaný čas nezapomeňte uvést čas 2:00:00, tak abychom všichni startovaly ze stejné vlny. Po skončení závodu sečteme všechny časy a vyhlásíme vítězný kapelní tým s nejrychlejším celkovým časem plus nejrychlejšího jednotlivce.

Kolegové, spoléháme na vás! Ukažme všem, že muzikanti nejsou jenom kavárenští povaleči, alkoholici a smažky.“ 

 

OFICIÁLNÍ FB KAPELY: https://www.facebook.com/chinaskipage