Chelsea Wolfe představila v Praze svoji poslední desku Hiss Spun!

Americka zpěvačka Chelsea Wolfe si konečně zahrála v proslulém Lucerna Music baru. Prahu tak zavinula do temného závinu tmy, melancholie a tvrdé rockové hudby.

V neděli 5. 8. do Prahy přijela americká doom metalová zpěvačka a kytaristka Chelsea Wolfe. Prahu tak již po 4 v historii uvrhla do jemně melancholického závinu, a opět ukázala, že její vystoupení je opravdu to nejlepší ze současné doom metalové a gohtic rockové současné scény. Právě díky propojení písniček z jejího posledního alba Hiss Spun a světelné show měl divák pocit, jakoby upadal do moře depresí, stínu a smutku. Přesto však své české fanoušky neodlákala, ba naopak Lucerna byla téměř vyprodaná a lidi po celou dobu nepřestávali jásat. Důkazem toho pak bylo po skončení koncertu, kde fanoušci nakupovali její LP z poslední desky Hiss Spun.

 

 

Na závěr nesmíme ale opomenout ani belgickou kapelu Brutus, jež hostovala Chelsea Wolfe. Kapela Brutus se už dávno ale nepovažuje za žádné ořezávátko. Na české scéně se už párkrát objevila například po boku Russian Circles nebo Thrice a pokaždé tak dokázala, že umí hezky rozohnit jakýkoliv mejdan.