Chaozz po šestnáctileté pauze „zbourali“ Forum Karlín!

Poslední květnový večer byl ve znamení jednoho obrovského návratu na tuzemskou klubovou scénu. ALEUŽ tour 2018 aka CHAOZZ jsou zpátky! Vyrazili do velkých měst napříč ČR ukázat nám, že ještě nepatří do starého železa. Pražská zastávka byla co se týče klubových akcí tou úplně poslední a také suverénně nejočekávanější. Nemohl jsem si to nechat ujít a vyrazil do Prahy do Fóra Karlín se podívat jak takhle crew kolem Kata vlastně vypadá.

 

Do klubu jsem dorazil po 19. hodině. Tou dobou byl klub téměř prázdný, téměř bez front.  Z kraje jsem si posvítil na stánek s merchendisem, ve kterém bylo opravdu co k vidění. Dal jsem si pivo a šel se podívat pod podium na prvního hosta tohoto večera, kterým byl Colectiv.
Jeho set měl raggae-rapovou příchuť. Byl pozitivní a hozený do totálního chilloutu.  Z počátku jsem byl trochu zklamán z velmi chudého supportu tohoto charismatického borce, ale jeho vystoupení beru jako ideální start.

 

Na podiu ho vystřídali Gambrz Reprs. Tito chlápci si nedělali žádné iluze vo tom, jaký typ outfitu pro tento večer zvolit. Sám přemýšlím, který z nich vypadal nejvíc ujetě. Musím ale říct, chlápci měli jednoznačně nejhorší ozvučení. Ale na hned od svého nástupu diktovali vcelku krutopřísnej styl, jejich show měla energii, hype, styl a koule.

 

Těsně před 22 hodinou už všichni netrpělivě čekali na třešničku na dortu v podobě téměř 90-ti minutové show Chaozzu. Legendární čtveřice Kato, Ba2s, Rusty a Fugaz odstartovala svou show hitovkou hej lidi, lidi vo co de?!
Publikum se konečně začalo probouzet. Následovali nestárnoucí flákoty typu Policié, Planeta Opic, Svišti na golfovým hřišti, Marie a Jana a celé to uzavřeli Vodopády.
Show měla pohodovou až rodinnou atmosféru. Jediná škoda byla, že nám klucí nezahráli televizi! Ještě tedy odkroutit všechny ty letní festivali a nechme se překvapit, zdali se hoši ještě někdy vrátí.
A Jestli ano, tak věřme, že dříve než za 16 let.