Česká premiéra kanadských Three Days Grace na Rock for People!

foto: archiv kapely_Three Days Grace

 

Dějištěm dlouho očekávaného prvního vystoupení kanadské rockově- postgrungeové čtveřice Three Days Grace před českým publikem se stane hradecká edice festivalu Rock for People. Tuzemským fanouškům se tato možnost naskytne v pátek 5. června, kdy vystoupí i další hvězdy jako Faith No More, Limp Bizkit či Hollywood Undead. Od 4. do 6. června  se na šesti pódiích Rock for People vystřídá zhruba 100 tuzemských a zahraničních kapel, DJs a dalších uměleckých uskupení.

 

Čtyřlístek Three Days Grace z Kanady, kde jsou stejně jako v Americe etablovanou formací na tamní hudební scéně, se stane jedním z headlinerů festivalu. O jejich popularitě jasně mluví vysoká čísla ze sociálních sítí a kanálu Youtube.

 

S dalším potvrzeným headlinerem tak nabývá festival jasnějších kontur, alespoň co se týče zázemí a služeb návštěvníkům. V minulém týdnu byly do předprodeje uvolněny rezervace a možnost zakoupení plochy v kempu a parkovacích zónách.

 

Na hradeckou část naváže o měsíc později druhá letošní edice Rock for People – Europe v Plzni naváže v tradičním termínu festivalu od 3. do 5. července. Více informací na www.rockforpeople.cz, vstupenky na oba festivaly jsou v prodeji na www.ticketsforpeople.cz.

 

 

Three Days Grace jsou v domovské Kanadě i Americe kapelou velkého formátu se širokou fanouškovskou základnou dokonce i v sousedním Polsku. Což dokazuje přes 8 milionů fanoušků na jejich Facebooku a přes 70 milionů zhlédnutí hned u několika videí na Youtube. Čeští fanoušci do této chvíle neměli jinou možnost, než za koncertem vycestovat za hranice, což se 5. červnem změní.

Rock for People Hradec Králové (4.–6. 6. 2015)

* Faith No More

* Limp Bizkit

* Bastille

* Three Days Grace

* Hollywood Undead

* Asking Alexandria

* Red Fang

Rock for People Europe Plzeň (3.–5. 7. 2015)

* Parov Stelar

* The Ting Tings

* Guano Apes

* Movits!

* GoMad! & Monster

* Bottled in England

* The Inspector Cluzo

* JoyCut

* De Staat