ČERSTVÝ DRŽITEL ČESKÉHO SLAVÍKA VOXEL  A HITMAKEŘI O5 a RADEČEK VYRÁŽEJÍ NA TURNÉ

Český slavík v kategorii hvězda internetu roku 2014, písničkář Voxel, a rockpopová stálice O5 a Radeček se spojili a oznamují společné jarní tour po České republice. Oběma interpretům se díky aktuálním singlům, které bodují jak v českém éteru, tak na televizních obrazovkách, vede na výbornou. Voxel i Radečci se mohou pochlubit také vysokou sledovaností svých novinek na kanále YouTube. Aktuální úspěšné období oslaví společnou šnůrou, která startuje koncem února.

 

Radečkům“ se v loňském roce zadařilo. Skupina se vrátila na výsluní po vydání singlu Vloupám se, který se už několik měsíců drží na špičce hitparádových žebříčků. Duet se slovenskou pěveckou hvězdou Márií Čírovou se stal jednou z nejhranějších českých skladeb.

 

„Vůbec jsme nečekali, že se písnička takto chytne, a o to víc nás to překvapilo a potěšilo. Na jarní šňůru s Voxelem se moc těšíme a slibujeme skvělou zábavu. Zazní náš nový singl i staré hitovky jako Praha, Kristián, Zůstaň, Máš mě na svědomí a další,“ uvedl zpěvák Tomáš Polák.

 

Také písničkář Voxel má za sebou úspěšný rok. Sbírá úspěch za úspěchem, mezi ty nejvýznamnější patří ocenění Český Slavík – Hvězda internetu roku 2014. Voxelova novinka s názvem V naší ulici se navíc zabydlela mezi pěticí nejhranějsích českých skladeb v éteru.

 

„Tour s O5 a Radeček bude nabité pohodou, dobrou muzikou a přátelskou atmosférou. Slibujeme, že ze sebe vydáme maximum a koncerty budou stát za to. A navíc jsme si s klukama vymysleli na závěr každého koncertu překvapení, které naše fanoušky určitě pobaví,“ láká do klubů zpěvák Voxel.

 

JARNÍ TURNÉ O5 A RADEČEK + VOXEL

Pá 27.02.2015 – Jablonec – Na Rampě

St 04.03.2015 – Praha – Palác Akropolis

So 21.03.2015 – Jeseník – Blues club

Čt 09.04.2015 – Brno – Metro Pá

10.04.2015 – Šumperk – H-club

So 11.04.2015 – Žďár n./S. – U Tety Hany

St 15.04.2015 – Olomouc – Bounty rock

So 18.04.2015 – Vrbno p./Pradědem – Panorama