CARTONNAGE V AKROPOLI OŽIVÍ KOMIKS!
20.4.2013
9.00
9.00
9.00

Electro-popové duo Cartonnage se 20.dubna po roce vrátí na samostatný koncert do Paláce Akropolis a o novinky opět nebude nouze.

 

Jejich audio-vizální show bude tentokrát inspirována komiksem a fantasy příběhy ve stylu Tima Burtona. V tomto duchu se ponese jak nová scéna a projekce, kterou opět připravila VJka Deja, tak originální kostýmy z dílny dvorního návrháře a letitého spolupracovníka Cartonnage – Josefa Čechoty.

 

V koncertní premiéře toho večera zazní remake Já už to vím, který vznikl vloni na podporu projektu samosebou.cz a hymna letošního Světového poháru ve skocích na lyžích – Winter Song, který Cartonnage zahráli zatím jen jednou na právě zmíněném šampionátu v Harrachově.

Ke „slovu“ se po letech dostanou také některé rané nahrávky jako Brand New Day a chybět nebudou samozřejmě ani pilíře stávajícího setlistu kapely jako Patisserie, I’m Not Your Computer nebo Attention Please.

Speciálními hosty večera budou Boris Carloff a Kato z Prago Union.

 

Celým bezmála devadesátiminutovým vystoupením se bude navíc prolínat paralelní mikropříběh.“ prozrazují dále Cartonnage, kteří pro návštěvníky připravili i dárek. „Prvních padesát lidí dostane při vstupu do Akropole oproti zakoupenému lístku CD Winter Song se třemi remixy a videoklipem.

 

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) a v kavárně Paláce Akropolis.

Více na www.cartonnage.cz a www.palacakropolis.cz

 

Cartonnage – Ja už to vím