ČARODĚJNICE NA LADRONCE s Michalem Hrůzou nebo Kašpárkem v Rohlíku!
30.4.2014
13.00
13.00

Park Ladronka se opět stane dějištěm největšího čarodějnického sletu v Evropě.

 

30. dubna se již podeváté sejdou malé i velké čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti na tradičním pálení čarodějnic na Ladronce.

Tato akce, kterou pořádá městská část Praha 6, je mezi všemi čarodějnými bytostmi velmi oblíbená. Každý ročník opakovaně láme rekordy v návštěvnosti.

 

Letos zvu všechny na Ladronku už od druhé hodiny odpoledne, kdy program začíná. Tato akce na Ladronce patří k jedněm z největších v roce, kterou Praha 6 tradičně pořádá, a těším se, že i letos se bude všem celá akce líbit,“ řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

 

Areál na Ladronce se otevírá nově už ve 14:00 hod. Letošní program nabízí vystoupení hudebních skupin Kašpárek v Rohlíku, Michala Hrůzy s kapelou, Royalball a Nicelanda.

 

Program na hlavním pódiu začíná v 15:00 hod, v této části programu proběhne oblíbená soutěž Miss Čarodějnice a vystoupení Kašpárka v rohlíku, v 18:15 slavnostně zapálíme hranici a následně zahrají Michal Hrůza s kapelou a Niceland. Čarokrásný ohňostroj zakončí oficiální část programu ve 21:35 hod.

 

 

V areálu očekávejte sportovní exhibice, závody, workshopy, dvě menší ohniště na opékání špekáčků a spousty atraktivní zábavy pro děti i dospělé.

 

Pro prvních 300 návštěvníků budou k dispozici špekáčky zdarma. Vstup na akci je zdarma.

 

Více informací o programu najdete na www.carodejnicenaladronce.cz a www.facebook.com/carodejnicenaladronce!