BUNCHFEST 2013, letní průtrž decibelů již potřetí!
9.8.2013
17.00

Letní kina, to nejsou jen filmy pro pamětníky, mastné klobásy a ranné sexuální zážitky pod hledištěm. Houštka v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi Vám 9. Srpna nabídne také koňskou dávku punku, rock’n’rollu, ska a našláplých tanečních rytmů! Na dvou pódiích se tu v rámci třetího ročníku DIY festivalu BUNCHFEST představí ti nejlepší zástupci daných žánrů, jaké současná scéna nabízí!

 

Svojí show tu po roce zopakují Fast Food Orchestra, kteří vloni doslova změnili podium v taneční parket, a o tom, že život je jeden velký kolotoč fotbalu, boxu a Jégra nám pro změnu přijedou povyprávět The Chancers! Jedním ze zlatých hřebů bude rozhodně vystoupení producenta Mikkima, který letos získal žánrovou cenu Zlatý anděl za album Offbeat Rhapsody a před pár týdny si jako druhý český interpret v historii střihnul vystoupení na legenárním britském festivalu Glastonbury! Role zástupce zahraniční scény se protentokrát ujmou němečtí The Prosecution, jejichž ska-core už rozboural kluby v nejednom českém městě, a své vystoupení si tu v přestávce mezi evropskými turné střihne pražská brasspunková svoloč Jet8! Na své si přijdou i opravdoví fajnšmekři, milovníci kůže a rock’n’rollu, protože svojí sexy show tu rozbalí slovutní The Unholy Preachers s neodolateným Davidem Unholy na postu frontmana. Chybět by neměli ani pravověrní punks, na páteční večer tu totiž zakotví jejich vlajková loď, kapela The Fialky!

 

Video_Fast Food Orchestra:

 

Druhá scéna bude v režii Intelligent Music a ke slyšení bude vše od hiphopu a reggae až po breakbeat, minimal a acid.

 

Těšit se dále můžete třeba na pivní speciály, welcome drink Ron Hispaniola, půjčovnu longboardů a cruiserů (v těsné blízkosti areálu je sportovní dráha), sportovní doprovodný program ale hlavně, párty až do východu slunce!

 

BUNCHFEST 2013

Pátek 9.8., Letní kino Houštka

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Start: 15:00

Vstup: do 17h 100,- Kč, po 17h 150,- Kč

www.bunchfest.cz