Bubeník Jan Frohlich představil další „drum“ video!

Český bubeník Jan Frohlich, který momentálně působí v kapele Jaksi Taksi a v nejpopulárnější české chlapecké kapele devadesátých let Lunetic, natočil své další „drum“ video. Podobně nahraná videa jsme mohli vidět od bubeníka Blink 182 Travise Barkera.

Na oficiální webu www.janfrohlich.com můžete zhlédnout všechny doposud natočená videa. První video „making of“, nám přibližuje práci na natáčení videí. Speciální drum sety se nesou v duchu hip-hopu, jazzu a fuison. Jedná se o speciální bubenické sety, kde již nahrané písně obohacuje o své bubenické schopnosti.

Nyní přichází Jan Frohlich s dalším povedeným kouskem. Nové video na 13/8, video natočil Márty (marty68.com).

Jan Frohlich:

Za bubny usedl ve 20ti letech a od té doby nasbíral skušenosti v mnohých projetech. Působil v kapelách No feeling, Do řady!, Universe Of Discourse, Orangecap, také jako firemní hráč firmy PELLWOOD™. V součastnosti ho můžeme vidět jako bubeníka kapely Jaksi Taksi a chlapecké skupiny Lunetic. Jaksi Taksi připravuje vydání nové desky „Signál“ a stějně tak skupina Lunetic chystá vydání nového singlu „Na vlnách“. Dále bude pokračovat i v natáčení „drum videí“. Ve vývoji jsou i nové internetové stránky www.janfrohlich.com

Koncerty:

14.5.11 Rokytnice s Jaksi Taksi
21.5.11 Znojmo s Jaksi Taksi
21.5.11 Dolní Jabl. u Přibyslavi s Jaksi Taksi
28.5.11 Teplice Láz. sezona s Jaksi Taksi
11.6.11 Třinec s Jaksi Taksi
11.6.11 Pohledec s Jaksi Taksi
17.6.11 Radvanice u Trutnova s Jaksi Taksi
25.6.11 Strakonice s Jaksi Taksi

Odkazy:

www.janfrohlich.com

www.facebook.com/honza69