BroumBand – A máme pokřtěno. Naše dítko nazvané Atentáty je na světě!

Tak to byste vážení nevěřili, co se dá všechno zažít za jedinej tejden. Tak začněme tím, že jsem nenapsal nic dřív, protože jsem byl po našem křtu doteď zakonzervován v lihu. Oslavit se to musí, a když máte takovou podporu, jinak to dopadnout nemůže.:)))

 

Mimo jiné nemůžeme, než poděkovat. Proběhlo to díky Vaší hojné účasti úplně bombex, všichni si myslím přišli na své…Coolers, hosté, fernet, W.A.F kóma..a tak.

 

Tak a teď..:)))

 

Včera ( 3.3.) jsme hráli v Šumperku. Cesta tam proběhla poměrně normálně..nefunkční auto..pozdní příchody na sraz..no nic zvláštního. Koncert proběhl super a pak přišla ta zajímavější část večera..Na chvilku jsem cestou zpět usnul. Co jsem fakt nečekal, že mě probudí hláška..“doprdele – co děláme v Polsku???“

Načež začalo bloudění lesem a polem, neustále rušeni vyprávěním Martina Spruceho. Jeho vyprávění o různých typech, barvách a velikostech koz a svítící kontrolka benzínu nám na klidu fakt nepřidávalo, ale co..budeme muset koupit autobus a vozit Vás všechny s sebou abyste si to taky mohli zažít…:)

 

Čau u dalších příspěvků…:)))

 

Seňor