BRNO RIVIÉRA FEST 2011!
19.8.2011
9.00

Festivalová sezóna se pomalu, ale jistě blížší a my bychom Vás rádi pozvali na jeden z mnoha skvělých open airů, které nás toto léto čekají, na BRNO RIVIÉRA FEST! Jedná se o nováčka mezi festivaly (v loňském roce se konal I.ročník), ale i přesto se snadno vyrovná festivalům stálým!


Kdo o tomto jednodenním festivale ještě neslyšel, ať pozorně čte, byla by velká škoda si ho nechat ujít! Dne 19.srpna 2011 se kolem 14:00h. otevřou brány téhle akce! Festival se koná v areálu Riviéra v Brně (stejně tak jako festival Čarodějáles). A jaké hudební lahůdky si pro Vás pořadatelé připravili?

Do Brna zavítá např. kapela Chinaski, která právě končí své jarní Amarok tour 2011. Hity jako Klára, 1.signální nebo Basama fousama zná snad každý. A pokud je live zpívá několik tisíc fanoušků pod stagí, je to zážitek nejen pro kapelu, ale i pro návštěvníky akce! Nenechte si tuhle příležitost ujít!

Dalším vystupujícím je pražská partička Skyline! Tito mladí energičtí lidé si Brno velice oblibili! Vždyť i zde v klubu Fléda natáčeli své první DVD! Ale to už je nějaký ten pátek za námi. V současné době Skyline natočili nový videoklip na písničku Black Hole z jejich aktuální desky Privat madness, public danger (na videoklip se můžete podívat ZDE!).

I Brno Riviéra fest navštíví zlatá slavice a výherkyně první řady soutěže Česko hledá Superstar Aneta Langerová. Aneta si za sedmiletou kariéru vybudovala opravdu velkou základnu fanoušků, vydala tři studiové desky a je patronkou nadace Světluška.

Support Lesbiens je jméno dalšího interpreta. Kapela, jejíž začátky sahají až do roku 1992 na konci května představila svoji novou píseň Bombs and Lies. Zpěvák Kryštof Michal k této písni řekl: ,,Situaci v Libyi sleduju prakticky 24 hodin denně a nemůžu si pomoct, ale čím víc zpráv o tomto konfliktu čtu, tím víc si kladu otázku, do jaké míry tu jde ještě o lidi a do jaké míry jen o ropu. Všude kolem sebe teď vidím jen mocensko-politické boje, bomby a lži. Jsem tím znechucený a to rozhořčení muselo jednoduše ven“! Na festivalech kapela představí 2 nové skladby, poté přijde na řadu vydání nové desky. Pojďte si čekání na album zkrátit jejich koncertem, třeba na Brno Riviéra festu!

,,BANG! BANG! THE RADIO! Get your body shaking, there’s a riot in the air…“ mnozí z Vás tyto slova znají. Pochází z textu  písničky Top Top the Radio od kapely Sunshine! Ano i Sunshine přijedou do Brna potěšit své fanoušky. A nejen to. Představí také skladby z jejich nové desky Karmageddon, kerá vyšla 2.května 20111 (recenzde ZDE!)!.

Tak co myslíte? Není toto složení dostatečně lákavé? Podívejte se na harmonogram akce!
14.00 Otevření areálu
14.30 Airfare
15.45 Sunshine
17.00 Mňága a Žďorp
18.30 ABBAND a Aleš Brichta
20.00 Support Lesbiens
21.30 CHinaski
23.00 Aneta Langerová
00.30 Skyline

Vstupenky na festival zakoupíte v předprodeji na portálu Ticketportal za 280,- Kč. Na místě pak zaplatíte 300,- Kč, studenti 300,-Kč a držitelé průkazu ZTP (s doprovodem) 200,-Kč.

Letní dny, kvalitní hudba, výtečné pivo, hory jídla, míchané koktejly a hlavně skvělá nálada na druhém ročníku BRNO RIVIERA FEST 2011 nebude chybět!! Takže přijďte!