BRITŠTÍ ROCKEŘI BLITZ KIDS BUDOU PŘEDSKAKOVAT ALL TIME LOW NA JEJICH PRAŽSKÉM KONCERTU!
26.2.2014
13.00
13.00

foto: archiv_Blitz Kids

 

Jako předskokani amerických punkerů All Time Low, kteří se 26.února po roce vrací do Prahy, vystoupí alternativně rocková formace Blitz Kids z britského hrabství Cheshire. Koncert se koná v pražském klubu Roxy a vstupenky si můžete stále ještě zakoupit v síti Ticketpro nebo prostřednictvím naší facebookové aplikace.

 

Blitz Kids se dali dohromady v roce 2006. Od té doby vydali už dvě alba, jejichž úspěch jim zaručil účast na největších britských festivalech jako Sonisphere, Slam Dunk nebo Download Festival. V roce 2011 se Joe James, Jono Yates, Nic Montgomery a Matt Freer vydali na turné jako předskokani D.R.U.G.S., dva roky poté zase procestovali Evropu s americkými punkery We The Kings nebo s Mallory Knox. V dubnu minulého roku také opustili původní label Hassle Records a pod hlavičkou Red Bull Records vydali zbrusu nové album s názvem “The Good Youth”, které vyšlo teprve před dvěma týdny.

 

 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte si poslechnout Blitz Kids do pražské Roxy ve středu 26. února, kdy budou předskakovat headlinerům All Time Low. Tito popoví punkeři původem z Baltimore se do Prahy vracejí téměř po roce – jejich loňská show místní publikum nadchla natolik, že se o ní mluvilo jako o jednom z nejlepších koncertů sezóny. Vstupenky na koncert jsou k dostání v síti Ticketpro nebo přes naší ticketingovou aplikaci a stojí 570 korun bez poplatků.

 

FB event:

https://www.facebook.com/events/593967604011322