Benátská Noc zveřejnila první potvrzené a zavedla speciální VIP sekci!
26.7.2013
13.00
27.7.2013
13.00
28.7.2013
13.00

Sice festivalová sezóna je stále ješte v nedohlednu, některé festivaly již vyslaly své první předprodeje, jedním z nich je i Benátská Noc, která se koná 26.-28.7.2013.

 

Kromě prvních informací ohledně vstupenek zveřejnili pořadatelé i první kapely nejen z Česka, ale i od východních sousedů, Slovenské republiky. Již teď se můžete těšit na:

Alkehol, BSP, Citron, David Deyl, Desmod /SK/, Harlej, Iné kafé /SK/, Metalinda /SK/, Marek Ztracený, Memphis, Monkey Business, Peter bič project /SK/, Walda Gang

 

Vstupné je v první sérii, která je již z poloviny vyprodána, za pouhých 990,-, nabídka je samozřejmě omezená, takže pokud ještě lístek nemáte v kapse, neváhejte!

Pro náročné návštěvníky festivalu je v prodeji také limitovaná edice tzv.Golden ticket, která obsahuje:

Klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita max. 100 osob.