Benefiční koncert DOBROU 4 YOU měl úspěch!

4.4. 2013 proběhl v pražském Rock Café benefiční koncert DOBRO 4 YOU pod hlavičkou občanského sdružení LATA. LATA je pražská nezisková organizace pomáhající ohroženým dětem, mladým lidem a jejich rodinám v Praze a Středočeském kraji. Nabízí podporu skrze vyškoleného dobrovolníka, odbornou sociální práci a další navazující služby pro klienta a jeho rodinu. 

 

Jako první na této akci vystoupila kapela CHAOTIC. Tato parta rozehřívá obecenstvo kamkoliv přijede – a to se nebavíme jen o České republice, Chaotic mají za sebou koncerty například i v Německu, Francii, Maďarsku, Slovinsku a Slovensku! Jejich hudba rozhýbe ztuhlé končetiny za chladného večera a uvádí těla do varu a víru tance. A o tom jsme se mohli přesvědčit i zde.

 

Po reggae vystoupení přišlo na řadu něco tvrdšího a to punk-rock v podání STAY SUBWAY. Tato pražská formace, v čele s novým zpěvákem Martinem, je charakteristická melodickou a svižnou autorskou tvorbou. Publikum nového frontmana přijalo dobře a pod pódiem bylo dost fanoušků, kteří zpěváka při jeho premiéře slušně podpořili. Zazněly songy jako The One, Hope nebo You Are. 

 

Po Stay Subway se na pódiu objevila další pražská kapela a to GOODFELLAS. Tahle pětičlenná parta mladých kluků měla pod  pódiem doslova narváno. The GFs představují na české scéně tu skupinu muzikantů, kteří se nebojí jít do něčeho jiného, o tom svědčí styl, ve kterém se jejich hudba pohybuje – acoustic-rock’n’roll. Během koncertu zazněly pecky jako Supersmooth, Girl Like You nebo No You Around. 

 

A nakonec celého večera vystoupila jediná zahraniční kapela – MY NAME IS MUSIC. Vídeňská dvojice, která se hlásí ke vzorům The Ting Tings je na české scéně známá především z koncertů s Goodfellas. Kapela má na svém kontě dvě alba – Revolution a We Are Terrorists. Od této dvojice zazněly songy jako Computer Game, Black Summer nebo I Don’t Need Your Sympathy. 

 

Celá akce byla velmi vydařená a díky spoustě návštěvníků bylo vidět, že dnešní generace nemyslí jen na sebe!