Benátská! opět připravila večírek pro nedočkavé, rozjede ho Olympic!
26.7.2018
27.7.2018
28.7.2018

26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem bude tradičně pořádat čtvrteční koncertní večírek pro nedočkavé.

 

Jsem opravdu nesmírně potěšen, že mohu oficiálně potvrdit skvostné obsazení hudebně zahřívacího večírku pro všechny nedočkavce. Mají se opravdu na co těšit! Ve čtvrtek 26. července zahraje legenda české populární hudby – skupina Olympic. Bude to v podstatě repríza jejich úspěšného výročního koncertu z loňského roku v rozšířené sestavě včetně zakládajících členů Pavla Chrastiny, Ladislava Kleina a Františka Ringo Čecha a dalších hostů,“ říká za pořadatele Petr Pečený, spolumajitel festivalu.

 

Za kapelu Olympic vysvětluje Petr Janda: „Vůbec jsme neplánovali, že bychom někdy náš výroční koncert vůbec zopakovali. Ale přišla nabídka festivalu Benátská! s Impulsem, my si dali dohromady nadšené ohlasy našich fanoušků dožadujících se ještě jednoho takového koncertu, a tak jsme se rozhodli kývnout a zahájit letošní ročník nejlepšího hudebního festivalu u nás. Bude to jízda!“ 

Návštěvníci se ve čtvrtek mohou také těšit na další vystoupení skupin Doctor PP, Totální nasazení, Jelen, Turbo, Veteráni studené války, Jaksi Taksi a Lety mimo.

 

Jsme rádi, že z původního večírku pro nedočkavé se v posledních letech stává regulérní festivalový den. V loňském roce ho navštívilo rekordních 8 000 lidí a letos podle všeho tenhle rekord výrazně překročíme,“ doplňuje Pavel Mikez, ředitel festivalu.

 

NEJ letošního ročníku Benátská! s Impulsem – pro vás exkluzivně

pátek, 27. července

Bonnie Tyler – koncertní vystoupení zpěvačky s nezapomenutelným hlasem; britská diva světové pop music se po třech letech vrací do České republiky s tímto jediným vystoupením – ta předchozí byla vždy absolutně vyprodána

Guano Apes – roztočí obrovský narozeninový večírek! Němečtí Guano Apes budou stejně jako Divokej Bill slavit na festivalu 20 let existence. Těšte se na nezapomenutelnou rockovou show.

Sobota, 28. července

Jaromír Nohavica – jediné letošní open air vystoupení – pouze na festivalu Benátská! s Impulsem

Vstupenky na 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat ve dnech 26. – 29. července 2018 v areálu ve Vesci u Liberce, pořídíte za zvýhodněnou cenu v předprodeji do konce dubna na webových stránkách festivalu www.benatska.cz.

 

celofestivalová vstupenka          1 490,-Kč

čtvrteční program 26. 7. 2018        490,- Kč

páteční program 27. 7. 2018          890,- Kč

sobotní program 28. 7. 2018          890,- Kč

 

VIP vstupenky nabízejí samostatný vstup na festival, parkování v ceně, využití VIP stanu s výhledem na hlavní pódium a se sezením, barem, možností setkání se s umělci a obchodními partnery. Do konce dubna je pořídíte za:

VIP celofestivalová vstupenka  3 590,-Kč

VIP jednodenní vstupenka         2 300,-Kč

 

Potvrzená koncertní vystoupení jsou:

Divokej Bill, Miro Žbirka, Marpo, Ben Cristovao, Mirai a spousta dalších.

Kompletní seznam naleznete zde: http://www.benatska.cz/program/