Benátská Noc: První potvrzené kapely a zahájená předprodej!

Jeden z největších tuzemských festivalů, Benátská Noc, potvrdil první účinkující na již 19. ročníku. Festival, který se již tradičně bude konat v Českém Ráji, konkrétně na Malé Skále, se uskuteční 29. – 31.7.2011.

Prvni zahraniční kapelou, která zavítá na tento festival, jsou němečtí In Extermo. Kapela, která již měla vystoupit na jubilejním ročníku BN, slibuje velkolepou ohnivou show. Z české scény na maloskalském mejdanu vystoupí Wohnout, kteří nedávno vydali svoji bestofku s názvem „Plejlist 1996-2009“, Divokej Bill, kapela z Úval, která momentálně jede turné se slovenskou kapelou Polemic a v prosinci zavítají do Německa, kde vystoupí na 4 koncertech po boku Die Happy (více na www.divokejbill.cz) Dalšími kapelami jsou Chinaski, Cocotte Minute,Olympic, Kryštof, špička SKA hudby u nás, seskupení Tleskač nebo drsní Arakain.

Pokud nevíte, co si nadělit k Vánocům, pořadatelé Benátské Noci spustili první předprodej. Za první várku lístků, kterých zbývá jíž pouhých 100ks, dáte 790,-Kč. Po vyprodání bude spuštěna předprodej 2. várky, kdy za lístek dáte 850,-Kč. Od ledna se cena vstupenek opět zvýší. Předprodej na http://www.ticketportal.cz/.