Belgičtí Sky In Motion míří do České republiky
6.2.2015
21.00
7.2.2015
21.00

Hned dva koncerty odehraje v České republice  kapela Sky In Motion z belgického Beverenu. Konkrétně 6.2. 2015 vystoupí v klubu KC Čeperka, který leží na půl cesty mezi Hradcem Králové a Pardubicemi a den poté 7.2.2015 ve Dvoře Králové nad Labem v místním klubu DéKáčko.

 

Sky In Motion je pětičlenná kapela z belgického Beverenu  v čele se zpěvačkou Ninou Hermans. Na hudební scéně působí od roku 2012 a svoji hudbu označují jako mix melodického pop-punku s tvrdšími prvky post- punku. Jsou zde slyšet vlivy kapel jako Paramore, Alkaline Trio nebo Tonight Alive. V roce 2013 do světa také vypustili pořádně našlápnuté debutové album s názvem “Gold Ships Sink Quick”.

 

 

Jako support se na obou koncertech představí holická pop-punková partička Rogers, která se dala dohromady v roce 2013 a od té doby stihla vydat třípísňové „EP 2013“ a singl „Holka“. V současné době Rogers pracují na nových věcech a chystají se na nahrávání nového EP.

 

 

V Čeperce se pak můžete těšit ještě na pražskou pop-punkovou bandu Maniac (dříve Bonebroke) známou zejména díký hitovkám jako „Skotská“ nebo „Máma“, které najdete na jejich dvojalbu  „Greatest hits“.

 

 

FB profily kapel:

https://www.facebook.com/SkyInMotion

https://www.facebook.com/RogersBand

https://www.facebook.com/maniac.maniac