Belgická kapela Triggerfinger rozpohybovala Lucernu na Sv. Martina

Music Bar pražské Lucerny byl na Sv. Martina, 11. listopadu 2017, zahalen do rockových tónů a barevných světel, ve kterých belgická kapela Triggerfinger uvedla své nové album Colossus. Byla to efektní podívaná i hudební zážitek jaksepatří.

 

Předkapela The Drain přišla fanoušky přivítat v 19:00 a v mžiku nastolila pozitivní a energickou atmosféru, která rozpohybovala všechny příchozí. Glamrocková skupina si vystoupení na pódiu užívala se zápalem stejně jako posluchači pod ním a připravila tak perfektní půdu pro nástup Triggerfinger.

 

Belgické trio (Ruben Block – zpěv a kytara, Paul Van Bruystegem – basa, Mario Goossens – bicí) na sebe nenechalo dlouho čekat a své vystoupení začali písní Upstairs Box, po které následovaly pecky jako Firts Taste, Flesh Tight či My Baby´s Got a Gun.

 

Zpěvák Ruben dodával celému koncertu i každé jednotlivé písničce zcela originální otisk díky své typicky ležérní eleganci, kterou dokáže propašovat do komunikace s publikem, do svých pohybů i do stylu oblékání. Členové skupiny mezi sebou velice dobře fungovali a přenášeli tak na publikum chuť slyšet víc.

 

Byla to právě přímočarost, nenucená hravost a solidní interpretace kapely, co ve všech zúčastněných zanechaly po koncertě velice pohodovou náladu a úsměv na rtech…a tak by to mělo být!