ARTVOX představují kreslený videoklip!
26.6.2015
20.00

Mladá nadaná pražská kapela ARTVOX představila 1. června nový videoklip k písni Secret Of Myself. Jedná se o animovaný videoklip s vlastním příběhem, nezapomnělo se ani na tolik oblíbené lyrics doplnění videa.

 

„Secret of myself“ míří spíše do vnitřního tajemného boje sama. „K sepsání textu písně mě vedly mé emoce. Ty mě totiž dovedly na téma „najít sám sebe a svoji podstatu“ tak jsem začal psát, co jsem měl na srdci,“ uvádí k textu písně zpěvák Dario. „Co se týče animovaného hudebního videa k tomuto singlu, jeho autorem je náš Mára (kapelník). Od režie, přes animaci až po post-produkci. Skrytým cílem písně a videa je ukázat lidem, že ať se potýkají s jakoukoliv situací, nejdůležitější je najít a držet se podstaty sebe samotného. O tom vlastně je i zdravý život. Singl jsme zhotovili ve studiu UHL Records.“

 

ARTVOX o sobě dali vědět už listopadu 2014, kdy svým prvním singlem So bad, poprvé „probarvili“ youtube svět. Celkem povedené video natočené v jedné neratovické fabrice.

 

Kluci ale nelenili a pracovali na novinkách, a tak si už 26. června budeme moci poslechnout nové EP 2015. Křtít se bude v klubu La Loca a dalšími vystupujícími kapelami budou ISUA a Sun Drive.

 

Složení kapely:

Basa – Jindřich Šebesta z Karlových Varů

Bubny – Matouš Hrábek z Neratovic

Kytara – Marek Diviš z Roztok

Zpěv – Dario Beširević z Prahy (původem Chorvatsko)