Arakain: prodaná polovina limitované edice nového CD

2.2.2011 – Rocková legenda Arakain právě dokončuje svoji další řadovou desku a dle zájmu fanoušků se už nyní dá soudit, že by CD mohlo zopakovat úspěšnost předešlého Restartu.

Připravované CD „HOMO SAPIENS..?“ se už nyní těší velkému zájmu ze strany fanoušků. Důkazem toho jsou jednak příspěvky v diskuzi na webu kapely a na Facebookovém profilu, ale především oficiální e-shop Arakainu.

V e-shopu na adrese inshop.arakain.eu je od 9. ledna možné objednávat nové CD, trika a vstupenky na koncerty za výhodných podmínek. Nyní, po třech týdnech je objednána již polovina nákladu limitované edice v provedení DIGI PACK, a to zbývá ještě celý měsíc do zahájení oficiálního prodeje. Fanoušci samozřejmě mohou objednávat i nadále.

Arakain přidává další dva koncerty turné

Další dva zahraniční koncerty zařazuje kapela Arakain do svého už tak rozsáhlého turné, které plánuje v rámci připravovaného CD „HOMO SAPIENS..?“.

Oba koncerty se uskuteční na Slovensku, a to v Žilině v místním Smerr Pubu (31. března), druhý pak v Banské Bystrici v Klubu 77 (8. května). Na oba tyto koncerty doprovodí Arakain slovenská kapela Tristana.

Připomeňme, že premiérový koncert turné proběhne na tradičním místě, na zámku v Polné u Jihlavy 4. března, jarní část zakončí 21. května vystoupení v Živančicích u Parbubic. Novinkou bude dvojnásobný křest CD. Nejprve se deska Homo Sapiens..? koncem března pokřtí v Brně, o měsíc později bude následovat Praha.

Hostem, který se zúčastní celého turné  bude vsetínská formace Ascendancy. Prezentována bude nová desku nesoucí název „Out of Knowhere„. První singl s názvem „The  Great  Conspirator“ je už k dispozici k poslechu a stažení na stránkách kapely.

Dalšími hosty, kteří se budou na koncertech střídat jsou kapely Merlin a Menhir. Slovenská Tristana se představí na všech koncertech na Slovensku.

httpv://www.youtube.com/watch?v=R1dPiqK01HQ

Koncerty turné:

4.3. Polná (Jihlava) – KD Zámek

11.3. Semily – KC Golf

12.3. Chyšky (Milevsko) – KD

18.3. Plzeň – KD Šeříkova

19.3. Březolupy – Sportovní hala

23.3. Kolín – MSD

24.3. Brno – KD Semilasso

25.3. Kopřivnice

26.3. Prostějov – Apollo 13

31.3. Žilina – Smerr Pub

1.4. Trenčín – Piano Club

2.4. Stará Huť (Příbram) – KD

8.4. Prachatice – Hotel Park

9.4. Most – KD Medůza

15.4. Rokycany – Hudební klub Kasíno

16.4. Kardašova Řečice – KD

22.4. Česká Lípa – KD Crystal

23.4. Domažlice – Death Magnetic rock club

24.4. Olešná (Havlíčkův Brod) – KD

28.4. Praha – Retro Music Hall

29.4. Klatovy – KD Družba

30.4. Aš – Klubíčko

6.5. Vsetín – DK

7.5. Nové Zámky – AVP CLUB

8.5. Banská Bystrica – Klub 77

13.5. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum

14.5. Krnov – Kofola music club

20.5. Šumperk – KD

21.5. Živanice – Kulturní areál

Více informací – Arakain: www.arakain.euarakain.inshop.cz Hostéwww.ascendancy.czwww.merlin-rock.euwww.rockmenhir.czwww.tristana.sk