ANNABELLE představuje mantru pro lepší den smart&dumb

Znáte ji jako autorku hitů TOOTHBRUSH, CHARM nebo RUNNIN‘ OUT OF F* TIME. Mladá česká zpěvačka ANNABELLE za svou poměrně krátkou kariéru zvládla vydat několik hitů, posbírat různá ocenění, včetně prestižní Ceny Anděl, a vydat debutové EP KIDNAP ME PLS. Nyní vítá rok 2023 nejnovějším singlem smart&dumb, který je oslavou sebevědomí. Podle tohoto vzoru si jej ANNABELLE sama napsala i produkovala a my se tak můžeme těšit na začátek nové éry.

„Singl smart&dumb je vítání roku 2023 a velký vztyčený prostředníček tomu, co si o nás ostatní myslí, nebo co od vás očekávají. Je to oslava sebevědomí, oslava dávání sebe sama na první místo, i když to může občas působit sobecky,“ říká o významu nejnovějšího tracku ANNABELLE. „Zahazujeme svůj ‚baggage z loňského roku a místo toho říkáme ano zábavě, a ne sebepochybování a výčitkám svědomí,“ dodává o písni, ve které se nechala hudebně inspirovat interprety jako jsou rapper Tyler, the Creator, rapperka Ice Spice nebo dokonce zpěvačka Beyoncé. 

Nápad na hymnu všech nezávislých žen se začal zpěvačce rodit v hlavě během běžného všedního dne. „Nápad na ten song vznikl, když jsem se na sebe dívala do zrcadla před odchodem z bytu a snažila jsem si dodat sebevědomí,“ říká ANNABELLE s úsměvem a sloganem fake it till you make it na rtech. „Udělala jsem si z toho songu takový motivační slogan a rozhodla se ho přenést do dalšího roku. Už jsem měla sama sebe dost a svých nedokonalostí, takže jsem si řekla, že od nového roku už o sobě nebudu pochybovat, budu si to užívat, protože od toho tady jsem a je ok být sobecká v tom, co pro sebe chci. Jsem ready, je to pro mě začátek nové éry!“ dodává. 

O produkci singlu smart&dumb se netradičně postarala sama zpěvačka. „Bylo to součástí toho, vzít si svoji sílu zpátky. Stoprocentně jsem sama řešila kreativní proces a byl to skvělej pocit,“ říká ANNABELLE s příslibem, že do vlastní produkce se bude letos nořit víc a víc. „Nahrávání vokálu a mix jsem řešila u Filipa Vlčka, který mi dodal zbývající potřebnou energii ten song zbožňovat. Úplně se pro to nadchnul,“ dodává o spolupráci s respektovaným producentem.  

ANNABELLE tak vítá rok 2023, začíná novou éru ve své kariéře a všem svým příznivcům vzkazuje: „Zapněte si ten song jako ranní nebo večerní mantru, podle toho, kam máte zrovna namířeno, a pamatujte si, že everything´s as it´s supposed to be“.