Anna K., zpěvačka roku hudební ankety Žebřík, vyráží na turné k albu Relativní čas!

  foto: křest CD Relativní čas_P. Dvořák

 

Anna K. vydala po pěti letech dlouho očekávané úspěšné album „Relativní čas„, ke kterému vyrazí v polovině dubna na pvní část turné. V rámci jarní části čeká zpěvačku devět koncertů, druhou část turné odehraje Anna K. se svou kapelou ještě na podzim tohoto roku. Fanoušci se mohou těšit na ty největší hity Anny K., na novinky z alba Relativní čas, na skvělou kapelu i scénu…

 

Před několika dny Anna K. převzala ocenění na hudebních cenách Žebřík, kde jí fanoušci zvolili zpěvačkou roku 2011. Zároveň také získala ocenění za album Relativní roulette spielen ohne anmeldung čas, které se umístilo v kategorii album roku na stříbrné příčce. V nejbližších dnech čeká zpěvačku natáčení videoklipu k singlu „Moudřejší než noc„. Píseň si můžete poslechnout zde!

 

Anna K. bude také letos pokračovat ve své úspěšné kampani na podporu prevence rakoviny prsu, v rámci které vydá dvd pro ženy s návodem na metodu MammaCare, což je nová revoluční metoda samovyšetření prsu, u nás doposud málo známá. Dvd bude rozdáváno zdarma!

 

Turné Relativní čas – jarní část
17. 4.  HLINSKO  –  KD HLINEČAN

19. 4.  OSTRAVA  –  GARAGE

26. 4.  BRNO  –  SEMILASSO

04. 5.  KARLOVY VARY  –  LIDOVÝ DŮM

10. 5.  ČESKÉ BUDĚJOVICE  –  KC ART

17. 5.  PRAHA  –  LUCERNA MUSIC BAR

23. 5.  LITOMĚŘICE  –  DŮM KULTURY

29. 5.  ZLÍN  –  KONGRESOVÉ CENTRUM

02. 6.  FULNEK  –  ZAHRADA MKCF