Amores Perros

zdroj: archiv kapely

Členové: 
Amores – zpěv
Joey – kytara
Míra – baskytara
Johny – bicí

 

Bio:

Plzeňskou kapelu Amores Perros založil v roce 2005 frontman a zpěvák Amores. Prošla několika personálními změnami do stávající podoby 4 členů.

Vývoj po hudební stránce je více než patrný. V říjnu 2010 kapela natočila v plzeňském studiu ExAvik EP „Máš toho dost …“. Začátkem června 2012 se kapela po pečlivých přípravách a pilování nového materiálu zavírá do plzeňského studia ExAvik podruhé, aby nahrála svůj v pořadí již třetí studiový počin „4 Netopýři“. Křest proběhl 6. 10. 2012 v Plzni v klubu Pod lampou. Nové album se od předchozích odlišuje nejen tím, že se na tvorbě skladeb a textů kapela podílela rovným dílem, ale i tím, že se nový materiál odpoutává od klasického punk-rocku a zasahuje tak do rock´n´rolovějších až metalových vod..

 

3x otázka

1. Co považujete za svůj doposud největší úspěch?
Měli jsme možnost zahrát si se skvělou slovinskou kapelou Elvis Jackson. Hudebně se neustále posouváme a snažíme se oslovit co nejvíce posluchačů. Stylově se nedržíme žádných hranic a neustále experimentujeme. Hraní nás baví a baví nás hrát pro lidi. I díky nim jsme se mohli zúčastnit semifinále Hard Rock Rising 2013, Hudebního Klání v českobudějovickém klubu Velbloud, vyhráli jsme několikrát s naším songem „4 Netopýři“ hitparádu na chebském rádiu Egrensis a náš videoklip „Jsem v pohodě“ zvítězil i na Alternativa TV.

 

2. Co chystáte nového?
Rádi bychom nahráli v letošním roce další, již 4. studiový počin. Nové songy zrovna pilně zkoušíme ve zkušebně. Opět se posouváme dalším směrem, doufejme že ku spokojenosti našich fanoušků. V plánu máme i natočení dalšího videoklipu.

 

3. Kde Vás můžeme v nejbližší době vidět a co byste vzkázali Vašim fanouškům?
4. 5. ve Fabrice (ČB), 8. 5. ve Vagonu (Praha), 18. 5. na zámku ve Valči, 25.5. a 1.6. v rámci festivalu Kontejnery k světu (Plzeň), aktuální plán na našich BZ stránkách bandzone.cz/amoresperros či na našem FB.
Rádi bychom poděkovali všem našim fanouškům za podporu, za to, že chodí na koncerty, že je naše muzika baví a akce si užívají. Jsou naším hnacím motorem.
Když jsou spokojeni fanoušci, jsme spokojení i my!

 

Nový videoklip „4 netopýři“