ALL TIME LOW VSADILI NA ČESKÉHO PŘEDSKOKANA!
31.8.2012
21.00
21.00

zdroj: archiv_kapely We On The Moon

 

All Time Low potvrdili hosta jejich nadcházejícího pražského koncertu. 31.srpna jim v Paláci Akropolis budou předskakovat brněnští We On The Moon.

 

Je to pro nás ohromná příležitost a splněný sen, zahrát si s jednou z našich nejoblíbenějších kapel současnosti.“ netají nadšení z hostování na koncertě All Time Low Tomáš Červinka, zpěvák We On The Moon.

 

Skupinu založili v roce 2006 pod názvem Breakpoint Jakub Hovorka, Jiří Vlček a Jakub Salava, kteří se ještě v říjnu téhož roku obsazením druhého kytaristy Radka Kuny rozrostli na čtveřici. Na jaře roku 2008 skupina přibrala do svého teamu na post hlavního zpěváka Tomáše Červinku a změnila si název na We On The Moon, pod kterým 17.ledna 2011 vydala své debutové EP „Trick Or Treat“. Navzdory útlé diskografii a nedlouhé existenci má tato velmi nadějná formace již bohaté koncertní zkušenosti, které zahrnují i společná vystoupení s Vanilla Sky, Young Guns, IneKafe nebo Airfare.

 

Jistě tak budou více než příjemným zpestřením i pražského koncertu All Time Low, který je po necelém týdnu od oznámení již z třetiny vyprodán.

 

Vstupenky na koncert, který pořádá Punx Not Dead ve spolupráci s Palácem Akropolis, jsou v prodeji za 490 korun v Ticketportalu, Ticketpro a v kavárně Paláce Akropolis.

 

Více na www.ticketportal.cz, www.ticketpro.cz, www.palacakropolis.cz, www.punxnotdead.cz a www.alltimelowband.com.