Album Tři sestry v aréně pokřtěno, 348 turné zahájeno!

V podvečer 2.11.2011 proběhl v hostinci Na staré Sokolovně křest nového živého alba skupiny Tři sestry s názvem v aréně. Celý večer moderovala Lenny Trčková a o kulturní vložku se postarala kapela Rybičky 48, která představila písně Obyčejnej den, Rádiová a Ooou. Kapela Rybičky 48 tak zahájila společné turné kapel 348 Tour!

 

Na programu večera bylo hned několik zásadních věcí:

Za prvé si kapela Tři Sestry sama pokřtila své nové album, a to mokem jim nejbližším, tedy pivem Gambrinus. Na albu je záznam živého koncertu z loňské Tesla Areny, kde 22.12. zahráli společně s orchestrem a sborem Hudebního divadla v Karlíně. Koncert čítal 50 písní z 25leté kariéry, to zaslouží jistě velký obdiv!

 

Dále představili i pilotní videoklip „Léto“, který je tvořen záběry z již zmíněné Tesla Areny, prokládaný je pak záběry na květiny či střihy z filmu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=HYc_TAoSqS0

Tři Sestry představili dobročinný fond Tři sestry pomáhají, který vznikl při Nadaci VIA. První vstupenkou do dobrosrdečné činnosti se stalo věnování výtěžku z aukce kostýmu Pana Piva.

 

Posledním bodem programu tedy bylo předání vydraženého legendárního Fanánkova kostýmu Pana Pivo. Nejvyšší částku, a to 20.000 Kč, nabídla společnost Plzeňský Prazdroj, jejíž zástupce pan Doležel předal šek s výše uvedenou částkou ředitel nadace VIA Ing. Jířímu Bártovi. Kostým Pana Piva budete moci vidět při prohlídce plzeňského pivovaru.