Akustický koncert pro Klub V.kolona!
10.12.2013
18.00

Blíží se prosinec a s ním i další benefiční koncert. Tentokrát je akce zaměřena na podporu Klubu V. kolona, který sídlí v bohnické Psychiatrické Nemocnici. Koncert se uskuteční 10.12 v pražském klubu Futurum a těšit se můžete na Goodfellas, IAN, Lety Mimo či kytarové duo Black Lion.

 

Výtěžek z této speciální akce bude věnován, jak již bylo zmíněno, Klubu V. kolona, jako příspěvek na tvůrčí činnost.  Klub funguje jako tréninkové místo pro lidi s duševním onemocněním a usnadňuje jim přechod zpět na trh práce. Hudební skupiny se rozhodly přispět k realizaci společným vánočním koncertem: „Chceme umožnit ostatním umělecký rozvoj. Dobře víme, jak je důležité mít prostor pro realizaci svých nápadů. Chceme pomoct, aby se z Klubu V. kolona stalo místo plné umění a inspirace,“ říká k projektu kytarista skupiny Goodfellas Jonny.

 

Ač se může zdát, že tyto kapely nemají vůbec nic společného, opak je pravdou. Jejich pojítkem je akustický zvuk, který je prezentován v různých podobách. A v jakých? To už se přijďte přesvědčit sami 10.12 do Futura. My si tuhle akci rozhodně nenecháme ujít. A co vy?

 

Užitečné odkazy:

Facebook klubu https://www.facebook.com/v.kolona

Oficiální stránky KlubuV. http://greendoors.cz/pata_kolona/o_klubu

Událost na FB https://www.facebook.com/events/192386767620531/