Akustická hudba pomáhá druhým!

10.12. 2013 se v pražském klubu Futurum uskutečnila benefiční akce, která měla podstatu v pomoci projektu V. kolona, která sídlí v bohnické psychiatrické nemocnici.

 

Podpory tohoto projektu se zúčastnili umělci, které spojuje nejen nadšení pro pomoc druhým, ale i hudba, a to především její akustický zvuk. Mezi tyto kapely s dobrým srdcem patří Lety Mimo, IAN, Black Lion a především The Fellas (dříve GoodFellas), kteří celou akci organizovali.

 

Jako první vystoupilo kytarové duo Black Lion. Kluci zahráli své nejlepší songy a sem tam nějaký cover. Již v průběhu jejich vystoupení se to pod pódiem začínalo plnit fanoušky akustické hudby. Následně vystoupili The Fellas. V tuto chvíli bylo v klubu už poměrně dost lidí, kteří si užívali běžný playlist, občas proložený nějakou tou novinkou. Kluci z The Fellas si během svého koncertu zahráli dokonce i na předčasné Vánoce a rozdali svým fanouškům pár dárků z merche. I zbylé dvě formace měli fanoušků dostatek a roztančili dokonce i barmany. Tato akce měla poměrně velký úspěch a je hezké vědět, že i v dnešní době se najdou lidé, kteří dokážou myslet nejen na sebe, ale i na druhé.

 

Fotogalerie…