Aerodrome Festival přidává další lákadla! Na své si přijdou příznivci indie popu, rocku, hard coru i elektroniky!

K dříve potvrzeným Nine Inch Nails, Macklemorovi, Wiz Khalifovi, Stone Sour, Limp Bizkit, Parkway Drive, Bullet For My Valentine a Hollywood Undead nově přibývají dánská zpěvačka MØ a skupiny The Kills, Kodaline, X Ambassadors, Underoath, Thy Art Is Murder, Silverstein a Crossfaith.

Aerodrome Festival, dříve jednodenní hudební akce známá především jako oblíbená cílová destinace příznivců rocku, hard coru a metalu, se v letošním roce představí ve zbrusu nové podobě. Dramaturgie nabídne multižánrový rozměr a hudební produkce bude doplněna o bohatý doprovodný program, který poskytne různé formy relaxace i vyžití pro příznivce adrenalinu po čas trvání celého festivalu.

 

Během tří dnů od 28. – 30.června vystoupí na dvou pódiích přes třicet zahraničních účinkujících – od hvězdných stálic hudební scény až po nejvýraznější objevy posledních let. Už v první sestavě jmen, kterou pořadatelé festivalu ohlásili před Vánocemi, se vedle rockových hvězd objevili také zástupci hip hopové elity. A nově potvrzenými vystupujícími jako MØ, The Kills, Kodaline nebo X Ambassadors se žánrové spektrum Aerodrome Festivalu rozevírá ještě více.

 

 

Navíc v tuto chvíli zůstává v tajnosti ještě dalších šestnáct účinkujících, včetně hlavní hvězdy páteční noci. Festivalové městečko, které na letišti v Panenském Týnci na tři dny vyroste, bude vybaveno také nespočtem kaváren, restaurací a prodejních stánků s pestrou gastronomickou nabídkou.

Vstupenky a více informací je k dispozici www.aerodrome.cz

Aerodrome Festival 2018 – stávající line up:

Čtvrtek 28.června: Wiz Khalifa, MØ, Parkway Drive, Bullet For My Valentine, Underoath, Thy Art Is Murder, Crossfaith

Pátek 29.června: X Ambassadors, Stone Sour, Silverstein

Sobota 30.června: Macklemore, Nine Inch Nails, The Kills, Kodaline, Limp Bizkit, Hollywood Undead