COCOTTE MINUTE vyráží na RagnaRock´n´Roll Tour

COCOTTE MINUTE vyráží na RagnaRock´n´Roll TourPo letním koncertování na festivalech a jiných hudebních akcí vyráží kapela Cocotte Minute na turné.

Odstartují ho v Olomouci v Sklubu 13. října od 20 hodin. Tour bude mít celkem 12 zastávek po celé České republice. Sérii koncertů zakončí v pražském Lucerna Music Baru 14. prosince ve 20 hodin. Potkat se s nimi můžete například v Liberci, Ostravě, Teplicích nebo Plzni.

Jako hosta si pozvali kapelu Deloraine. A co si budeme povídat žánrově je to velice zajímavá kombinace, která bude stát za návštěvu.

Cocotte Minute patří mezi špičku v rámci svého žánru a nutno podotknout i celé české klubové scény. Kapela je na pódiích už od roku 1998 a do této doby stále plní sály. Na svých koncertech má opravdu plno. Během své existence absolvovali turné po Bělorusku, Ukrajině či Francii. Jednotlivá vystoupení měli i v Itálii, Slovensku nebo Chorvatsku. Mají na svém kontě přes 20 videoklipů, více než 700 koncertů. Výraz Cocotte Minute ve francouzštině znamená tlakový hrnec. Jak sám zpěvák řekl zapamatuje si ho opravdu každý.

Hostující Deloraine jsou brněnská sedmičlenná kapela, která vznikla v roce 2016. Ve svých písních mají témata z dávných pohanských dob a z fantasy literatury. Skupina má na svém kontě dvě studiová alba: Vlaštovka a Srdce z kamene.

Deloraine jste mohli vidět na festivalech jako je Keltská noc nebo Blavicon.