Civilní Obrana by chtěla Holku pevnou mít!

Čáslavská formace Civilní Obrana představila  minulý týden fanouškům nový videoklip k singlu Holku pevnou mít. Video už za prvních pár hodin nasbíralo na YouTube několik tisíc přehrání.

 

Děj videoklipu se odehrává v posilovně, kde se zpěvák Mára snaží zapůsobit na dokonalou fitness dívku. Jelikož neuspěje, rozhodne si vytrénovat svoji vlastní „holku pevnou“. V roli dokonalé dívky se představila juniorská mistryně České republiky v BodyFitness Zlata Bubeníčková.

Jelikož členové kapely nejsou nadaní kulturisté, natáčení některých scén neprobíhalo hladce. „Do posilovny nikdo z naší kapely nikdy nechodil, proto pro nás byl tak trochu problém opakovat určité scény. Například ty, kde jsem musel pořád dokola dělat kliky, protože nám záběr nevycházel. S narůstajícím počtem vyřazených záběrů začínala pomalu odcházet i má tělesná schránka“ přiznal zpěvák Marek Calík. Scény se Zlatou Bubeníčkovou ovšem oživili atmosféru při natáčení, ale i samotný vizuál videoklipu. „Zlata je naprosto úžasný člověk. Hned od prvních chvil bylo jasné, že jsme potkali člověka, se kterým si budeme velice dobře rozumět. Díky Zlatě jsme se dozvěděli, že se nikdo – ani my – nemusí stydět začít chodit cvičit. Je to velice skromná holka, která na sobě opravdu velice tvrdě dře a podporuje každého, kdo si jde za svým cílem.“ dodal zpěvák o spolupráci.

 

Skupina Civilní obrana odehrála za dobu své více jak desetileté existence nespočet koncertů, předvedla se na velkých festivalech a vystupovala i na Slovensko nebo v Belgii. Na svém kontě má také tři alba Konkurz (2007), So:wA? (2009) a doposud poslední zůstává CD Loterie (2012). Poslední tři singly P*ssy je kun*a, Za tebou a Holku pevnou mít, sklízí na internetu velké úspěchy. Kluci nyní připravují vydání nové desky a plánují podzimní turné.