10 let R48 Tour – poslední mejdan!
24.5.2013
16.00
16.00

Nestihli jste doposud navštívit žádný koncert z TOUR 10 LET R48? Nezoufejte! 24. května se uskuteční v Kokorách poblíž Přerova poslední koncert této šňůry. Při této poslední příležitosti se vám představí všichni interpreti, které jste mohli doposud na tomto tour po boku Rybiček vidět – COOKIES, LAST TIME, PEKAŘ. 

 

Rybičky 48 jsou českou pop-punkovou jedničkou již desátým rokem. K tomuto kulatému výročí jela kapela speciální turné – 10 LET R48. Jako dárek si kluci nadělili DVDéčko se záznamem z loňského Votvíráku, který je doprovázen sestřihem záběrů, které Kuba, Petr, Ondra a Honza natočili při cestách na koncerty, během koncertů a po koncertech. Kromě celorepublikově známých hitů jako Emily, Ooou či Reality Show představí Rybičky 48 premiérově i nové písně z připravované desky, která by měla vyletět do světa na podzim tohoto roku.

 

Dalším vystupujícím bude přerovská, tedy skoro domácí, kapela COOKIES, která s R48 odehrála přes polovinu koncertů jejich turné. Jejich posledním největším hitem je singl Pohádky, ke kterému vznikl i videoklip, který se natáčel v Mikulově a francouzských Alpách. Nyní kapela, ve složení Honza, Lukáš, David a Vítek, pracuje na nové desce. Kluci si tento koncert určitě naplno užijí a to hlavně díky perfektní domácí atmosféře.

 

Jako support této akce se představí hned 2 interpreti. Prvním z nich je mladý nadějný písničkář Pekař, od kterého uslyšíte písně s velmi kontroverzními texty, například: Feministky.cz, Politická, Služka nebo Chorvatsko. Jako druhá předkapela vystoupí partička z Moravské Třebové – LAST TIME. Kluci v nedávné době vypustili do světa nové songy s anglickými texty, které určitě stojí za poslech!

Po koncertě se o zábavu postará DJ Johny.

 

Vstup: předprodej 130 Kč/ na místě 150 Kč

Oficiální událost na fb: https://www.facebook.com/events/159594947540656/