Zbývá už jen pár dní do festivalu Beats for Love!

Už za 10 dní startuje taneční festival Beats for Love v areálu industriální národní kulturní památky Dolních Vítkovic. Areál plný železných kulis se na čtyři dny zaplní spoustou hudby a programu. Vzniká tak jedinečná atmosféra plná zábavy a zážitků. „Podařilo se nám vytvořit největší taneční festival ve střední Evropě. Hudbou spojujeme lidi napříč kulturami. Věříme, že festival Beats for Love bude patřit k nejvýznamnějším událostem v Evropě a bude mít čím dál více spokojených fanoušků“.

 

Kompletní line-up naleznete zde!

 

Festival si pro fanoušky připravil hned několik vychytávek, jako jsou například ekologické nápojové kelímky, a tak bude areál jistě o mnoho čistější. 

Pro slečny bude připravena NIVEA Ladys zone. Ta bude kromě místa na odpočinek nabízet zdarma služby svých stylistek, které se rychle postarají o trendy festivalové líčení a účesy. Připraveny budou také  festivalové „NIVEA Kápézetky“, které dámy jistě ocení.

A protože je industriální areál Dolních Vítkovic opravdu členitý, pořadatelé připravili novou mapu festivalu, a to i ve 3D.

3D MAPA: http://bit.ly/bfl-2017-mapa-3d