„Bratia & Sestry zase spolu“ v dubnu ve Frýdku-Místku!
16.4.2011
19.00

Společné vystoupení Tří Sester a Horkýže Slíže zažije v první polovině roku Frýdek-Místek jako jediný!

Když tyto dvě skupiny v rámci svého loňského velice úspěšného společného turné vyprodali ostravskou Bonver Arenu, začali přemýšlet, jak pro fanoušky ze Severní Moravy a Slezska připravit další koncert, který by kapacitně vyhovoval jejich nesmírnému zájmu. A je to tady!

BRATIA & SESTRY ZASE SPOLU“ v sobotu 16. dubna ve víceúčelové sportovní hale ve Frýdku-Místku. Vylepšením oproti zmíněnému turné bude vystoupení hostů – ve frýdecko-místecké premiéře zahrají Cocotte Minute.

Tři sestry vydávají v těchto dnech samostatné CD z Garáže. Toto CD již vyšlo loni jako součást kompilace tří disků Superlázničky. Najdeme zde 8 nových dosud nevydaných skladeb nahraných v undergroundovém duchu starých dobrých 80 let. Navíc pak 4 bonusy, mezi kterými najdete třeba výraz vzájemného fandovství Motlitbu pro partu respektive Motlitbu pro Rosu, kde se jako kytarista představí Tomáš Rosický, ale hlavně pár kousků FANÁNKA A SYNŮ VÝČEPU.

Skupina Horkýže Slíže vydala 11. března album svých největších hitů V dobrej viere 2001 -2011. V dobrej viere vyrazila před pár dny i na bestofkové turné. Čeká je 26 koncertních zastávek v Čechách a na Moravě. A podle zpěváka Kuka, je rozhodně na co se těšit. Nejen, že zahrají největší hity, ale i nové písně, které prý ani kapela ještě neslyšela. „Lidi se můžou těšit na velké teatro“, láká Kuko. A první návstěvníci turné mu dávají za pravdu. Spousty převleků a typických slížích vtípků. Během turné si Horkýže slíže odskočí na společný večírek se Třema Sestrami právě do Frýdku – Místku.

„Jsem rád, že do našeho města zavítají na společné vystoupení dvě nejúspěšnější punkové kapely Česko-Slovenska,“ komentuje nadcházející událost sezóny dramaturg klubu Stoun Kamil Rudolf a pokračuje: „pro tak velkou akci využijeme víceúčelovou halu s kapacitou 4000 diváků, takže se můžeme těšit na pořádný „kotel“. Zároveň to pravděpodobně bude poslední velký koncert před demolicí dosluhující budovy. Sestry i Horkýže vystupují ve Frýdku-Místku pravidelně s velkým úspěchem, takže čekáme opravdu velkou návštěvu.

Vstupenky v ceně 270 Kč (na místě 350,-) jsou k dostání v předprodeji v pobočkách Beskydského informačního centra na Zámeckém náměstí ve Frýdku, na Náměstí Svobody v Místku a ve Frýdlantě nad Ostravicí. Dále se vstupenky prodávají v Ostravě ve Skate Shopu Titty Twister na Nádražní ulici 29 (zastávka tramvaje Stodolní) a v klubu Stoun ve dnech, které jsou uvedeny v programu a to od 18 hodin. Předprodej na internetu je na www.eventim.cz .

Hala se před koncertem otevírá v 17 hod. a první akordy zazní v 18.30. Bližší informace zájemci naleznou na www.stoun.cz “ doplňuje dramaturg Rudolf.