Bandzone oslavil své 5. narozeniny ve velkém stylu! (fotoreport)

Dne 17.5.2010 se v pražském klubu Lucerna Music Bar konala velkolepá akce. Hudební server Bandzone.cz právě tam slavil své páté narozeniny s necelými šesti stovkami návštěvníků a spousty výjmečných hostů!

Celým večerem provázel frontman kapely The Pooh Sičák, kterému se moderování dařilo. Jako první zahrála jedna ze tří hlavních kapel, kteří měli dost času na to, představit svoji tvorbu, nadějná kapela z Prahy Holden Caulfield.

Jako zvláštní host se jako první ve svém akustickém setu objevil Michal „Niceland“ Motyčka. Michal zahrál bez své kapely tři songy. Kapela Niceland právě natáčí ve studiu nové album.

Jedno z větších překvapení, kteří si zakladatelé bandzone.cz pro návštěvníky přichystali, bylo vystoupení plzeňské kapely Scissorhands, kteří s hraním skončili v roce 2008. Na popud fanoušků se dali dohromady na tři speciální koncerty v Brně, Plzni a Praze, kde pokřtili desku SUPER TUZEX BROS a vzápětí opět lehli popelem.

Jako další se v akustickém setu představil Adam Piaf (Fake Tapes) se zakladatelem bandzone.cz Majkláčem (The Switch), který Adama doprovodil na kytaru. Kluci premiérově zahráli novou písničku kapely Fake Tapes.

Jako druhá z hlavních kapel zahráli kluci z Johny Said the Number, kteří se Sičákem před svým setem zapěli Happy Birthday Bandzonu. Kluci dokázali publiku řádně rozproudit krev v žilách a získali dozajista největší potlesk večera.

Dalším překvapením bylo vystoupení All stars band bandzone, složené z členů kapel Vypsaná FiXa, Fake Tapes, Scissorhands a Holden Caulfield, kteří zahráli skladbu Panic od kapely Lucie.

Okolo desátého hodiny přišlo na řadu akustické vystoupení kapely UDG, kteří zahráli skladbu Kurtizána a také song z třetí desky, na který natočili svůj poslední videoklip, Éterická.

Před koncem přišel na řadu projekt James Colea ze Supercrooo, kapela Kapitán Láska. Narozeninovou párty ukončil XindlX, který se svojí přítelkyní, zpěvačkou Olgou Lounovou, zazpíval jejich společný duet Láska v housce.