Žákovic Open – Tata Bojs míří na Slovensko se světelnou show!
21.7.2017
18.00

Kapela Tata Bojs míří na 17.ročník festivalu Žákovic Open. A veze s sebou skvělou světelnou show.

 

Fest patří mezi menší, spíše takové „rodinné“, odehrává se v krásném prostředí Bošácké doliny a kapela s ním má jen ty nejlepší zkušenosti. Panuje zde ta pravá letní atmosféra. Oproti letošnímu roku by Tatabojs měli hrát až po setmění, proto s sebou vezou svého „světelného mága“ Filipa. Kapela se totiž chystá předvést originální program podpořený skvělou světelnou show.

 

„Na Slovensku hrajeme velmi rádi. Protože jsme začínali už za „federace“, je to pro nás jako doma. Nevnímáme Slovensko jako cizinu. Teď nemáme moc příležitostí sem jezdit, ale z dob, kdy jsme tu hrávali více, si pamatuju, jak jsou slovenští fanoušci skvělí. A kontakt s publikem je pro mě alfou a omegou celého koncertu. Pokud zrovna nehraju na bicí, chodím k divákům velmi blízko a někdy se nechám unést a prostě do nich skočím,“ směje se zpěvák a bubeník v jedné osobě Milan Cais

 

 

Tata Bojs mají na svém kontě devět klasických alb, dále remixy, bestofku a společný projekt Smetana s korejským Anh trio. Na festivalu, který se koná 21. – 22. července,  budou hrát své největší hity a takový průřez nejnovějšími deskami. Kromě nich vystoupí ještě Katarzía, HEX, Le Payaco, Billy Barman a další umělci.