STEREO MCs. Kde? Na Rock for Church(ill)!
27.8.2010
0.00
0.00
28.8.2010
0.00
0.00

Festivalová sezóna se kvapem blíží a jeden z nejzajímavějších domácích festivalů již zveřejnil svůj nabitý program se 4 hlavními headlinery u kterých je dobré zbystřit uši a naplánovat si cestu do Vroutku u Podbořan!

Festival Rock For Church(ill) začínal před jedenácti lety jako malá regionální akce na podporu dobré muziky v Severních Čechách. Loňský jubilejní ročník pak patřil mezi nejpozoruhodnější letní festivaly nejen skladbou programu, ale také tím, že ani mezi 5000 návštěvníky neztratil svou atmosféru – ba právě naopak! Festival byl zpětně nominován na jednu z nejdůležitějších akcí severočeského regionu!

Letošní ročník bude dozajista minimálně stejně zajimavý, jako ten loňský! Z Jamajky do Vroutku totiž zavítá a na hlavní stagi vystoupí  MAX ROMEO & CHARMAX BAND, z Velké Británie přijede kapela, jejíž styl hudby se řadí mezi hip hop, electro a alternative a jsou považováni za hlavního headlinera festivalu, STEREO MCs!

Z české scény vystoupí například Tata Bojs, Skyline, UDG, Wohnout, Sto Zvířat, Xavier Baumaxa, Prague Conspiracy, Cocotte Minute a další!

Kdy: 27.-28.8.2010
Kde: Vroutek u Podbořan, arál Myslivna
Vstup: předprodej www.ticketportal.cz za 540,-Kč, na místě pak za 600,-, jednodenní lístek za 400,-Kč