Sázavafest slaví jubileum!
5.8.2010
17.00
17.00

Jeden z největších multižánrových a multikulturních festivalů oslaví tento rok své desáté narozeniny. Dá se tedy očekávat, že se na Sázavafestu objeví hvězdy velkého kalibru.

Mezi zatím potvrzené kapely patří umělci z Česka a Slovenska. Do Kácova zavítá zpěvák Miro Žbirka, také Kamil Střihavka, který zde oslaví 20let trvání své kariéry, dále legendární zpěvačka Marta Kubišová, znovu obnovené Kurtizány z 25. Avenue, Sto Zvířat v čele s Honzou Kalinou, kapela Support Lesbiens, Monkey Business, UDG, Tata Bojs..Na Sázavafestu také vystoupí učinkující, kteří obsadí první tři místa v soutěi Bitva o Sázavafest, ale také výherci soutěže RGM Live Space 2009, kapely The Roads a No Heroes. Účast také přislíbili spisovatelé Michal Viewegh a Irena Obermannová, kteří budou předčítat ze svých knih. Na stagy Balbínka se objeví Honza Homola se svým vedlejším projektem Homolka Tobolka.

Pokud chcete zajet na tento třídenní festival, do konce února máte šanci sehnat lístky v předprodeji za 600,-Kč, od března za 650,-Kč. Akce se koná 5.8.-7.8.2010 v Kácově.