Hudební festival Hrady CZ se tento pátek a sobotu 21. a 22.7. představí na dvou pódiích na Kunětické hoře s kapelami Kabát, Kryštof a Mirai!

Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se po svém startu na Točníku představí letos opět na dvou velkých pódiích v pátek a sobotu 21. a 22. července na hradě Kunětická hora u Pardubic.

Dále se vždy v pátek a sobotu představí na Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu.
Páteční program na Kunětické hoře nabídne koncert kapely KryštofAnny K. či vystoupení Michala Hrůzy nebo kapely Gaia
Mesiah
. V sobotu se mohou návštěvníci hradní tour těšit na rockový nářez od Kabátu, popovou hvězdu Mirai a představí se zde legendární Wanastowi Vjecy s frontmanem Robertem Kodymem. V ceně sobotního lístku na festival je vstup na hrad zdarmaINTERPRETI NA FESTIVALU HRADY CZ NA KUNĚTICKÉ HOŘE: 
Sofian
Medjmedj, Michal Hrůza, Majk Spirit, Gaia Mesiah, Kryštof, Anna K., Pam Rabbit, Tomáš Klus, Kurtizány z 25. Avenue, No Name, Cocotte Minute, Skyline, Dymytry, Wanastowi Vjecy, Mirai, Kabát DALŠÍ TERMÍNY A MÍSTA: 


28. – 29. 7. Švihov 
4. – 5. 8. Rožmberk Vnad Vltavou
11. – 12. 8. Veveří 
18. – 19. 8. Hradec nad Moravicí
25. – 26. 8. Bouzov 
1. – 2. 9. Bezděz