Faithless na O2 Open air festivalu!
13.8.2010
12.00
12.00
12.00

Nováčkem mezi tuzemskými festivaly se letos stává akce s názvem O2 Open air festival, která se koná 13.-14.8.2010 na letišti v Panenském Týnci, který leží necelých 50Km od Prahy. Firma Abaton System, která akci produkuje, přinese poslucháčům festivalu 4 nejtanější přání: Cenově výhodné vstupné, zahraniční i domácí hvězdy, multikulturní zábavu pro celou rodinu a kvalitní zázemí.

První zahraniční star, kterou se organizátoři rozhodli odhalit jsou britští Faithless, kteří vydávají novou desku. V roce 2007 se jim povedlo zaplnit halu v pražských Holešovicích. Další návštěvou budou norští Röyksopp, kteří u nás také představí nové album.

Z domácích účinkujících se můžete těšit na kapely UDG, Support Lesbiens, Sunshine, Čechomor, Tata Bojs, Vypsanou fiXu, zpěváky Tomáše Kluse, Marka Ztracenýho, XindlaX a mnoho dalších.

O2, jako hlavní partner festivalu, si pro ty, co se chystají tuto akci navštivit, připravil akci na vstupné. Pokud jste členem o2 Extra, kupte 1 vstupenku a druhou získáte zcela zdarma! Akce končí 31.března.

Chceš vědět víc? Mrkni na http://www.openairfestival.cz/