5. ročník RUBBISH FEST Rock Open Air
26.6.2010
12.00
12.00
12.00

A je tu další festival v severních čechách. Již za týden se ustuteční 5. ročník rockového festivalu Rubbish Fest 2010. Tento jubilejní ročník je ve znamení rozšíření o nové organizátory. Tento festival totiž dosud fungoval hlavně díky vytrvalé práci turnovských středoškoláků. Rubbish Fest tak dostal nový kabát v podobě nového webu a dalších vychytávek, které propagovali tento festival v okolí. Festival proběhne 26.6.2010 v Doubí u Turnova.

Mezi potvrzené kapely zatím patří Cash, L2, Synchron, formace Vidock, která vznikla v roce 2007 ovšem koncertů a úspěchů má za sebou nespočítaně. Dále formace Vetrol, Evelynne,  pražská crossoverová parta Egotrip. Jedním z největších taháků na Rubbish fest budou také východočeští boumovští Imodium, kapela Rubbish nebo po pauze se vracející kapela Kurtizány z 25. Avenue, která změnila nejen repertoár, ale i sestavu, za mikrofonem stojí známý kytarista Tomáš Vartecký, známý také  z Lucie nebo Wanastových Vjecí. Další zahrajou na festivalu Liveevil, dále místní turnovská kapela Nothingham, hrající temný metal-gotic a poslední potvrzení hosté jsou Clockwork Ceremony.

Pořadatelé připravují stále nové akce a vychytávky, jako je například akce Mojito, kdy ke dvou drinkům dostanete jako pozornost ke každému Mojitu ještě svítící náramek. Festival tak bude prosvětlený náramky a čelenkami i jinými tvary, které z tyčinek pospojujete.

Vstupenky jsou v předprodeji k dostání za 190 Kč, ve skupině od pěti lidí se lístek zlevňuje až na 160 Kč.