EXTRA: Překonají Pražané netradiční rekord? Vodní balónková bitva již v sobotu!

Rádi bychom Vám poskytli informaci o zajímavé akci, která se nadcházející sobotu uskuteční v Praze. Pokud tento víkend neplánujete žádný festival, neseďte doma a pojďte si užít pravou bitvu!!!

 

V sobotu 21. července se od 18:00 v areálu Žlutých lázní uskuteční „Gambrinus vodní balónková bitva“ (v areálu se koná i celodenní akce Ibiza beach party). Pražané v ní budou na dálku bojovat s Brňany a Plzeňany o to, kdo bude držitelem rekordu a titulu největší balónkové bitvy v ČR.

 

Pražané budou v rámci vodní balónkové bitvy překonávat rekordy ustanovené v Plzni a Brně. Pomyslný souboj těchto měst skončil během největších vodních bitev v historii republiky v červnu nerozhodně. Plzeňané ustanovili rekord v počtu účastníků, když se jich do letní radovánky zapojilo 310. Brňané naopak drží rekord v počtu vyházených balónků s vodou, když jich použili neuvěřitelných 24 524 kusů. Jak zareagují Pražané na tuto výzvu a kdo bude nakonec držitelem rekordů zapsaných v České knize rekordů? To bude známo již v sobotu! Plnoletí zájemci o účast se mohou hlásit a registrovat přihlášením na Facebooku na www.facebook.com/GambrinusOchuceny již nyní, či těsně před akcí.

 

 

Kdy?    Sobota 21. července od 18:00

–       vstup na vodní balónkovou bitvu je zdarma, mohou se ji účastnit pouze plnoletí a vstup je umožněn již od 17:00

Kde?    Areál Žlutých lázní (Podolské nábřeží 3/1184, Praha 4 – Podolí)

Co?      Balónková bitva