Zpěvačka Jasmína vydává nový singl, vznikl ve studiu Borise Carloffa

Singl From the future doprovází videoklip z produkce Jakobyfilms. Jasmína, která čerpá silu i motivaci v přírodě, se v něm prezentuje hned ve třech navzájem proťatých postavách.

 

„Pro mě tahle písnička symbolizuje neexistenci času, konkrétně to, že čas není lineární, ale jde různými směry,“ vysvětluje v úvodu ke skladbě zpěvačka Jasmína. „Minulostí utváříme budoucnost a stejně tak budoucností utváříme minulost. V přítomnosti vzpomínáme na to co bylo i co bude,“ dodává a vysvětluje tak příběh samotného klipu, kdy sama sebe prezentuje hned třemi vizuálně i charakterově rozličnými postavami. Šťastná a éterická jako víla, živá a bláznivá jako motorkářka i jako unavená a zdrcená slečna. Jasmína má silný vztah k přírodě a živlům a z toho vychází také samotný koncept videoklipu, který skvěle uchopil produkční tým Jakuba Mahdala a jeho Jakobyfilms.

Nový singl přichází po Jasmínině prvním albu Enough, které vyšlo v loňském roce ve spolupráci s producentem Borisem Carloffem. Singl From the future už produkovala celý sama v Carloffově studiu. V blízké době bude následovat další hudební prezentace, kterou se bude snažit Jasmína opět propojit s vizuálním projektem.