„Tichá voda“ – další z bláznivých klipů Totálního nasazení

zdroj: archiv kapely

 

Slánská skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ s novým kytaristou Karlossem úspěšně absolvovala jarní klubové turné a od začátku června se plně vrhá do víru festivalů, kterých přes léto obrazí rovných třicet.

 

Na začátek prázdnin pak kapela nachystala pro své fanoušky nový klip k písni „Tichá voda“, kterou letos v lednu nahrála společně s poslední aktuální  klipovkou „Kdo jsi?“ ve studiu Hostivař ve složení: Sváťa – baskytara, zpěv, Karloss – kytara, zpěv aFranky – bicí. Obě skladby je možné si zdarma stáhnout na bandzone webu kapely. Zatím co v minulém crazy klipu si kapela zahrála na gladiátory, tentokrát se představí v ještě ulítlejším příběhu jako zlí vodníci.

 

„Naše klipy byly vždy, až na drobné výjimky jako třeba protikomunisticky zaměřené video Nezapomeneme,  legráckami , pro nás tolik typickými. Nejinak je tomu i teď,“  říká baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb, autor hudby, textu i scénáře. „Vždycky nás bavilo dělat videa netradiční a originální, s velkou výpravou, a tak jsme se nechali inspirovat názvem skladby a udělali ze sebe vodníky, přičemž jsme zároveň využili i koncertu na slánském dětském dni. Celé natáčení našeho nejzelenějšího klipu bylo bezva a hoši z Junek filmu odvedli  opět skvělou práci.“ dodává.  

 

Jak se „Totáčům“ další z bláznivých klipů povedl, můžete posoudit sami.