The Weeknd představuje své dlouho očekávané album Dawn FM

Jeden z nejúspěšnějších současných umělců, kanadský zpěvák a hitmaker Abel Tesfaye, známější jako The Weeknd, vydává své další album s názvem Dawn FM. Už od začátku kariéry The Weeknd dokazuje, že bude současnému popu udávat vlastní směr, což potvrdila i jeho veleúspěšná deska After Hours, ze které vzešly takové úspěšné písně jako In Your Eyes, Save Your Tears nebo Blinding Lights – track, jehož videoklip na YouTube nasbíral už přes 500 milionů views.  

Na nové studiovce Dawn FM se tak můžeme těšit na další nálož budoucích hitů s hudební náladou osmdesátek. Mezi šestnácti písněmi figuruje i všem známý singl Take My Breath, uslyšíme i taková jména jako Lil Wayne, Quincy Jones nebo Tyler, The Creator. V roli moderátora fiktivního rádia 103,5 Dawn FM se představí samotný Jim Carrey, který nám všem naznačí, že jsme už dlouho žili v temnotě a je načase vyjít zpátky na světlo.  

Spolu s albem vychází i jednoduchý, avšak neméně působivý videoklip k taneční písni Sacrifice, na které vás zaujme netradiční hudba i ta správná retro nálada. 

Dawn FM Track Listing:

1. Dawn FM
2. Gasoline
3. How Do I Make You Love Me?
4. Take My Breath
5. Sacrifice
6. A Tale By Quincy (feat. Quincy Jones)
7. Out of Time
8. Here We Go…Again (feat. Tyler, The Creator)
9. Best Friends
10. Is There Someone Else?
11. Starry Eyes
12. Every Angel is Terrifying
13. Don’t Break My Heart
14. I Heard You’re Married (feat. Lil Wayne)
15. Less Than Zero
16. Phantom Regret (feat. Jim Carrey)