Skupina Kofe-in představuje silný videoklip k nové písni Bouře

Skupina Kofe-in představuje po delší pauze nový singl Bouře, který předznamenává příchod nového EP. Produkčně se jej ujal Armin Effenberger, který s kapelou pracoval už na předchozí desce Dobré nebe. V klipu si zahrála jednu z hlavních rolí Dominika Býmová, hvězda seriálu Most!

 

S námětem na singl Bouře přišel kytarista Kofe-in Martin Lecián a píseň byla postupně, pod producentským dohledem Armina Effenbergera rozpracována. Námět klipu přišel od režiséra Radima Kallera. “S Radimem jsme už v minulosti spolupracovali. Dělal pro nás například videoklip k singlu Víme kudy. Rozhodovali jsme se mezi více náměty, ale Radimův byl nejsilnější, proto jsme jej vybrali,” komentuje vznik videoklipu za kapelu Petr Kunze. Do hlavní role obsadil režisér herečku Dominiku Býmovou, která je součástí úspěšného seriálu Most a Daniela Volného, herce činohry Slezského divadla v Opavě.

 

Singl Bouře bude zařazen na EP, které kapela plánuje vydat v příštím roce. Ještě letos v prosinci pak Kofe-in odehrají koncert v jejich rodné Opavě a tamním klubu Art. Mezi dalšími plány kapely je i vydání sólovky frontmana Jana Kunzeho.

https://www.youtube.com/watch?v=2p2K7xKjMqQ