Skupina Antoines vydává debutové album!

Po obživnutí kapely v roku 2012 skupina Antoines začala pracovat na debutovém albu This Is The End Of The RockAndRoll, které vychází 27. června letošního roku.

 

Album obsahuje 11 písní a samotný název prozrazuje, v jakém duchu se nese. Od popovější Turn the disco down až po temnější Faith. Každý si může najít něco pro sebe.

 

Celé album, kromě finálního mastrovaní, je čistě domácím produktem, a tudíž nese vzkaz pro mnohé nadějné muzikanty. „Dnes je volně dostupná technik , potřebná na nahrání normálního rockového alba, což je hudba i tak spíš o výpovědi, než o technice “ říká zakladatel a lídr kapely Tomáš Zámožík (bývalý člen známé slovenské formace Hudba z Marsu), který je i autorem veškeré hudby a textů.

 

Spolu s Markem Gregorem – bicí Antoines ( bývalý bubeník kapely Lavagance ) jsou tedy tvůrci tohoto jedinečného projektu, na kterém se podílel i známý slovenský saxofonista Marián Jaslovský (Richard Muller, Dežo Ursiny, Love4Money)

 

Prvním singlem z chystaného alba je skladba I think I have no wild side, která už nějakou dobu zní v rádiích a krátce po albu bude mít premiéru i videoklip k právě zmiňované písni.

 

Další info, novinky ,atd najdete: www.antoines.eu