Pražští Resumé vydávají nový singl Jak ti je!

Tříčlenní Resumé dne 25. července 2017 vypustili do digitálního světa nový singl ‘Jak ti je‘, který snoubí popové melodie se syrovou podstatou rockových riffů. Píseň již mohli někteří fanoušci slyšet například na tour, kterou kapela jela společně s pop-punkovou stálicí zakázanÝovoce.

 

S produkcí klipu i nahrávky si kapela poradila sama, díky čemuž celé audiovizuální dílo nabylo na autentičnosti. „Rád zkouším, kde jsou hranice toho, co člověk dokáže vytvořit, bez pomoci velkého štábu a vyhlášených producentů,“ vysvětluje Bláha coby frontman kapely. Zároveň prozrazuje, že fanoušci se možná už letos dočkají druhého CD.

 

V již devátém klipu tříčlenné formace se kromě Bláhy, kytaristy Cibiho a bubeníka Matěje, objevuje i Julie Jeřábková z kapely Chilli Eyes. Ta ztvárnila ústřední postavu videoklipu.

Píseň Jak ti je bude zcela jistě součástí repertoáru na podzimní tour, na které budou Resumé dělat support italské kapele Rock’n’roll army. „Jsme rádi, že můžeme jet další sérii koncertů po boku větší kapely. Například společná tour s zakázanÝovoce či kapelou Harlej nám co se týče rozšiřování fanouškovské základny hodně pomohla,“ dodává kytarista Cibi.