MasterCard Balaton Sound: Skvělý začátek!

Fanoušci MasterCard Balaton Sound se s příchodem nového roku dočkali zveřejnění prvních jmen velmi slibného line-upu. Svoji účast na 4 denní párty u balatonského jezera v Maďarsku potvrdily hvězdy jako Hardwell, Nicky Romero, Afrojack, DVBBS, Showtek a spousta dalších. Stejně jako v předchozích letech, také loňský ročník festivalu ohlásil s příchozem 145 000 fanoušků “vyprodáno” a brány areálu se uzavřely. Balaton Sound 2015, který se koná 9.-12. července, slibuje našlapaný program, krásnou pláž s osvěžujícími vlnami jezera, prostě nejlepší 4 dny tohoto léta.

 

Organizátoři festivalu Balaton Sound vždy usilují o účast největších světových hvězd elektronické hudby, což potvrzuje také 15 nově oznámených jmen. O fantastickou nonstop party v Zamárdi se postarají dýdžejové takových kvalit jako Hardwell, Nicky Romero, Grammy ověnčený DJ a producent Afrojack, DVBBS, Boys Noize, Showtek či britský zpěvák a skladatel v jedné osobě Charli XCX. Line-up 2015 dále láká na hvězdy jako Joey Bada$$, famózní berlínské duo Pan-Pot, přijede také holadnský DJ a producent Quintino. Nezapomenutelný zážitek přinese bezesporu také show Vinai, Roni Size & Reprazent, Chris Liebing a SBCR DJ, známý také jako Sir Bob Cornelius Rifo z The Bloody Beetroots.

 

Balaton Sound se koná v malebném městečku Zamárdi. Po dohodě s místními orgány, že se akce zde bude pořádat alespoň do roku 2020, se organizátoři rozhodli pustit do rozsáhlých úprav a zlepšení infrastruktury, které mají za cíl zlepšit zejména ubytovací možnosti v areálu pro návštevníky festivalu. V rámci investic projektu se zaměří zejména na opětovnou výsadbu vegetace, tvorbu parků, stavbu silnic a pro případ extrémních dešťů také systém odtokových cest. Kultivace prostředí bude zahrnovat také zlepšení funkčního zázemí areálu. To vše s jediným cílem – zajistit ještě větší komfort pro návštěvníky. Organizátoři festivalu opět slibují jedinečnou výzdobu areálu, hlavní pódia budou disponovat skvělým pyrotechnickým vybavením, návštěvníci budou okouzleni ohňostroji a obřími instalacemi na zemi i na vodě.

Více informací a vstupenky na www.balatonsound.cz